Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10258
Stary 26.06.2011, 17:20
A my jak większość goli strzelamy jak nie z kontry ? Na pewno nie po budowanych od obrony akcjach tica taca.
Wg mnie byłby jak znalazł jako zmiennik. Pod koniec i tak zawsze jest więcej miejsca a drużyny częściej się decydują na dłuższe zagrania. Mógłby powalczyć w pojedynkach biegowych. No i w razie braku Genkowa nie musiałby na szpicy grać Boguski. Jesteście pewni, że jakiś kozak przyjdzie na atak ? Bo ja nie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.06.2011 o godz. 17:22.
..
Odpowiedz cytując