|
A my jak większość goli strzelamy jak nie z kontry ? Na pewno nie po budowanych od obrony akcjach tica taca.
Wg mnie byłby jak znalazł jako zmiennik. Pod koniec i tak zawsze jest więcej miejsca a drużyny częściej się decydują na dłuższe zagrania. Mógłby powalczyć w pojedynkach biegowych. No i w razie braku Genkowa nie musiałby na szpicy grać Boguski. Jesteście pewni, że jakiś kozak przyjdzie na atak ? Bo ja nie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.06.2011 o godz. 17:22.
. .
|