Ogryzek napisał(a):

|
Jeden mecz i już trzeba budzić ze snu Małeckiego.... no no, może to jednak sparing i trener jest od budzenia, nie?
|
No wiesz, tydzień temu gdy strzelił 6 bramek zespołowi z okręgówki Mały był zawodnikiem, do którego należeć będzie ta runda, a teraz po kilkominutowym skrócie "znafcy" zmienili zdanie
