Krzesełka na stadionie narodowym to jakaś parodia - ta mozaika...
czemu my wszystko co zrobimy musimy mieć w narodowych barwach? Lub klub musi mieć niby barwy narodowe na stadionie... co mają wspólnego kolory i elewacja Wembley z barawami narodowymi angoli?
SN powinien mieć tylko czerwone krzesełka - wtedy prezentowałby się tak okazale jak Emirates Stadium
http://www.arenypilkarskie.pl/fot/arsenal.jpg
a z tymi białymi krzesełkami wygląda tragicznie... przecież tach jest biały to jakby wszystkie krzesełka byly czerwone to stadion mialby wewnątrz biało-czerwone barwy.