Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 26.06.2011, 15:35
Krzesełka na stadionie narodowym to jakaś parodia - ta mozaika...

czemu my wszystko co zrobimy musimy mieć w narodowych barwach? Lub klub musi mieć niby barwy narodowe na stadionie... co mają wspólnego kolory i elewacja Wembley z barawami narodowymi angoli?

SN powinien mieć tylko czerwone krzesełka - wtedy prezentowałby się tak okazale jak Emirates Stadium http://www.arenypilkarskie.pl/fot/arsenal.jpg
a z tymi białymi krzesełkami wygląda tragicznie... przecież tach jest biały to jakby wszystkie krzesełka byly czerwone to stadion mialby wewnątrz biało-czerwone barwy.
Odpowiedz cytując