Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4141
Stary 26.06.2011, 15:31
Do tek pory byłem przekonany, że drużyna bez Małego nie będzie istnieć. Po tym meczu mam wrażenie, że Małego trzeba znów obudzić ze snu gwiazdy jak rok temu.
Odpowiedz cytując