Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.06.2011, 14:33
Mają prawo puszczac co chcą i na jakim kanale chcą (ale dobrze by było gdyby chociaż na TV4 puścili mecz Wisły), a najbardziej ujowy to chyba jednak mimo wszystko jest TVN
Odpowiedz cytując