|
Powiem tylko tyle Polsat to najbardziej ujowa telewizja w Polsce ;/ nie ma to jak TVP przynajmniej pokazywali te mecze wszystkie!! może jakość była gorsza ale pokazali każdą drużynę nawet jak Katowice grały z Macedończykami i w dupę dostały...
Pewno pierdzielony Żak pości po raz 15 zasraną szklaną pułapke...;/ choć to db film, a jak jakieś inne debilstwo to zal totalny;/;/;/;/;/ *URWA MAĆ!!
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|