Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.06.2011, 14:30
Powiem tylko tyle Polsat to najbardziej ujowa telewizja w Polsce ;/ nie ma to jak TVP przynajmniej pokazywali te mecze wszystkie!! może jakość była gorsza ale pokazali każdą drużynę nawet jak Katowice grały z Macedończykami i w dupę dostały...

Pewno pierdzielony Żak pości po raz 15 zasraną szklaną pułapke...;/ choć to db film, a jak jakieś inne debilstwo to zal totalny;/;/;/;/;/ *URWA MAĆ!!
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując