Wyświetl pojedynczy post
olek0
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 26.06.2011, 13:30
Szkoda ze sparingi nie sa w Niemczech w Bayernie grane lub w Austri to bym zrobil transmisje calkiem za darmo.
No niestety sparingow tutaj nie graja.
Odpowiedz cytując