Temat
:
Kto chce, żeby była transmisja i jest w stanie dać za to złotówkę
Wyświetl pojedynczy post
olek0
Member
Od: 07.2010
Offline
#
157
26.06.2011, 13:30
Szkoda ze sparingi nie sa w Niemczech w Bayernie grane lub w Austri to bym zrobil transmisje calkiem za darmo.
No niestety sparingow tutaj nie graja.
olek0
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do olek0
Znajdź inne posty napisane przez olek0