Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10249
Stary 26.06.2011, 12:33
miodzio napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że Niedzielan ciągle w modzie ;-P Nie wiem czy opłaca się ściągać piłkarzy, którzy raz na takim poziomie się nie sprawdzili. Rozumiem, że Andrzej miał kontuzje, że Skorża nie dawał mu szans, ale w końcu wraca Boguski, pewnie lada dzień trafi do nas ktoś z zagranicy... A Robak? Hym... Myślę, że już większy pożytek byłby z Franka ;D

haha, na jakim poziomie sie nie sprawdzili ? Możesz przybliżyć? Niedzielan by sie nadał w sam raz.
Odpowiedz cytując