Od jakiegoś czasu po uruchomieniu systemu pojawia mi się coś takiego:
Wie ktoś co to jest i co z tym zrobić?
SZYMEK_TSW - z tego co się orientuję, to bateria nie powinna być naładowana na 100%. U mnie po podłączeniu i całkowitym naładowaniu pokazany jest komunikat "Pozostało 79% (podłączony, nie ładuje). Najprościej chyba będzie jak pójdziesz do sklepu komputerowego, tam powinni Ci powiedzieć co z tym zrobić.