Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#503
Stary 26.06.2011, 11:46
Od jakiegoś czasu po uruchomieniu systemu pojawia mi się coś takiego:



Wie ktoś co to jest i co z tym zrobić?

SZYMEK_TSW - z tego co się orientuję, to bateria nie powinna być naładowana na 100%. U mnie po podłączeniu i całkowitym naładowaniu pokazany jest komunikat "Pozostało 79% (podłączony, nie ładuje). Najprościej chyba będzie jak pójdziesz do sklepu komputerowego, tam powinni Ci powiedzieć co z tym zrobić.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując