|
Widzę, że Niedzielan ciągle w modzie ;-P Nie wiem czy opłaca się ściągać piłkarzy, którzy raz na takim poziomie się nie sprawdzili. Rozumiem, że Andrzej miał kontuzje, że Skorża nie dawał mu szans, ale w końcu wraca Boguski, pewnie lada dzień trafi do nas ktoś z zagranicy... A Robak? Hym... Myślę, że już większy pożytek byłby z Franka ;D
|