Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 26.06.2011, 10:45
Pewnie, że zapłacę piątaka, nie ma problemu. Ale najlepiej by było gdyby każdy kto zapłaci dostawał swój dostęp, przez to transmisja będzie gładsza bo nie będzie zbędnych obciążeń sieciowych
Odpowiedz cytując