Reksio33 napisał(a):

Tsventan to raczej inny typ piłkarza niż Franek.
|
zdecydowanie inny.. Franek to wiadomo lis pola karnego... gdybyśmy mieli takiego Franka w meczu z Litexem to połowa bramek wpadających w pole karne przeciwnika znajdowała by się w siatce... z tego skrótu można zauważyć, że większość piłek przechodziła jak przez masło przez pole karne... tam nie było nikogo kto skierowałby piłkę do siatki po podaniu Melexa...