Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49109
Stary 26.06.2011, 10:12
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Tsventan to raczej inny typ piłkarza niż Franek.
zdecydowanie inny.. Franek to wiadomo lis pola karnego... gdybyśmy mieli takiego Franka w meczu z Litexem to połowa bramek wpadających w pole karne przeciwnika znajdowała by się w siatce... z tego skrótu można zauważyć, że większość piłek przechodziła jak przez masło przez pole karne... tam nie było nikogo kto skierowałby piłkę do siatki po podaniu Melexa...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując