Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49108
Stary 26.06.2011, 09:45
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Ale teraz mamy Meliksona (Uche), Nuneza (Zieniu z SB mówił, że szarpał i nie może się doczekać jego z Meliksonem - Kosowski), Małecki (Żurawski), Genkov (Frankowski)... Skład teraz mamy na prawdę bardzo dobry, do tego świetna atmosfera w drużynie, i szkoda, żeby nam jakiś rozkapryszony bambus za rok drużynę rozwalił.
Tsventan to raczej inny typ piłkarza niż Franek.
Odpowiedz cytując