AS82 napisał(a):

totalitaryzm nawet wrócił
|
Idź sie poskarż na Rydzyka , jak pajace z Parady Oszustów

. Bo jak taki może bez ich zgody geotermę budować. Nawet w łapę nie dał bezczelny typ.
BBudowniczy napisał(a):

Radziłbym ostrożnie z takimi opiniami, bo któregoś pięknego poranka o 6 rano ktoś Cię może odwiedzić
|
To jest właśnie przejaw POwolności, nie to co w czasach kaczorów
