Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13030
Stary 26.06.2011, 09:28
AS82 napisał(a):Wyświetl post
totalitaryzm nawet wrócił
Idź sie poskarż na Rydzyka , jak pajace z Parady Oszustów . Bo jak taki może bez ich zgody geotermę budować. Nawet w łapę nie dał bezczelny typ.

BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Radziłbym ostrożnie z takimi opiniami, bo któregoś pięknego poranka o 6 rano ktoś Cię może odwiedzić
To jest właśnie przejaw POwolności, nie to co w czasach kaczorów
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.06.2011 o godz. 09:32.
Hej Nasz TS !!