WiślakMyślenice napisał(a):

Dołączać.
Kondipr napisał(a):

Dajcie sobie dzieci siana z tym zakładaniem kont na FB, bo już ich kilkadziesiąt jest, a nie na tym rzecz polega ..
Tu chodzi o petycje, a nie chwalenie się jutro kolegom, że - Mam konto Anty Polsat i mam już 100 Lubie TO! - Taaaa..?
Zatem spasujcie i weźcie sobie jakiś stoperan..
|
Zrobienie wydarzenia na FB to też jakaś forma propagowania tego. W końcu nie wszyscy kibice Legii i Jagielloni wchodzą na nasze forum.