Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.06.2011, 23:46
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://www.facebook.com/home.php?sk=...09739789120120
Grupa na facebooku- dołanczać(dołączać?), lajkać. Po prostu musimy to zrobić
Dołączać.

Kondipr napisał(a):Wyświetl post
Dajcie sobie dzieci siana z tym zakładaniem kont na FB, bo już ich kilkadziesiąt jest, a nie na tym rzecz polega ..
Tu chodzi o petycje, a nie chwalenie się jutro kolegom, że - Mam konto Anty Polsat i mam już 100 Lubie TO! - Taaaa..?

Zatem spasujcie i weźcie sobie jakiś stoperan..
Zrobienie wydarzenia na FB to też jakaś forma propagowania tego. W końcu nie wszyscy kibice Legii i Jagielloni wchodzą na nasze forum.
Odpowiedz cytując