Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4137
Stary 25.06.2011, 23:41
Cieszy styl ,ale wiadomo- to tylko mecze kontrolne.

W zimie gralismy sparingi i tak nas lali ze szok wiec zadnych wnisokow wysuwac nie ma sensu.

teraz niech sie spokojnie z nowa 4 zgrywają,+ moze dolaczą do walki o sklad jacys młodzi.To tez istotne
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując