kacpaw91 napisał(a):

Maor to pierwszy tak dynamiczny piłkarz od czasów Błaszcza. Te rajdy i zagrania naprawdę przypominają akcje Kuby.
Co do Genkova to jego skoczność jest naprawdę świetna. Może każdego naszego zawodnika, który trenuje w juniorach trzeba zachęcić do trenowania lekkiej atletyki ; )
Szkoda, że Maaskant nie dał szans Brudowi, czy Chrapkowi. Garguła niewidoczny w skrócie. W relacji też niewiele o nim pozytywnego napisano. Chyba myślami jest już w Gdańsku.
|
Maor jest lepszy od Kuby, gdy ten u nas grał. Dynamikę i drybling ma podobne, ale za to jest bardziej błyskotliwym piłkarzem. Gra bardziej niekonwencjonalnie.