kacpaw91 napisał(a):

|
Garguła niewidoczny w skrócie. W relacji też niewiele o nim pozytywnego napisano. Chyba myślami jest już w Gdańsku.
|
Niesamowite jakie bzdurne wnioski mozna wyniesc po ogladnieciu kilku minut skrótu z meczu. Akurat Gargułe to ja w tym skrocie zauwazylem, czego nie moge powiedziec o wielu innych zawodnikach - tylko co z tego?