|
Tutaj moje opinie po skrócie:
Naprawde jestem mile zaskoczony - jeżeli materiał obiektywnie pokazuje sytuacje obu zespołów to w grze Wisełka po prostu miarzdzyła Liteks, jak na ten okres przygotowań to naprawde przyjemnie się patrzy na szybką grę i ciekawe kombinacje.
Liteks akcje raczej chaotyczne i przypadkowe tylko między 70 a 75 minutą kieli lepszy okres gry.
Bramka stracona z niczego - 2 dziecinne błedy w jednej akcji I pareiko i Jovanovic.
Ale myśle że to można zrzucić na małą koncentracje w meczu o pietruszkę.
Ale ogólnie jak dla mnie super - z gry między Wisłą a Litexem bardzo duża różnica. Oby to potwierdzić w eliminacjach.
No i wiadomo skutecznosc mogła by być lepsza.
|