Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4130
Stary 25.06.2011, 23:08
Po skrócie widać, że gol to raczej zasługa Pareiki a nie Jovanovica. Gol z dupy, nie liczy się Na co zwróciłem uwagę, dobra szybkość Małego i Ilieva no i wiadomo, Maor (na tym etapie wielki plus). Lamey, może nie wóz węglem ale dynamiczny to on raczej nie jest. Widać, że mimo iż pierwszy mecz sparingowy mamy dore przyspieszenie i to cieszy. Boisko super położone, niemal w samym lesie...zajebiste miejsce na treningi. Oby tak dalej.
Odpowiedz cytując