Po skrócie widać, że gol to raczej zasługa Pareiki a nie Jovanovica. Gol z dupy, nie liczy się

Na co zwróciłem uwagę, dobra szybkość Małego i Ilieva no i wiadomo, Maor (na tym etapie wielki plus). Lamey, może nie wóz węglem ale dynamiczny to on raczej nie jest. Widać, że mimo iż pierwszy mecz sparingowy mamy dore przyspieszenie i to cieszy. Boisko super położone, niemal w samym lesie...zajebiste miejsce na treningi. Oby tak dalej.