Karherop napisał(a):

|
podobno wpłyneła atrakcyjna oferta za niego , mam tylko nadzieję że jest to klub zagraniczny , bo naprawde szkoda wzmacniać jakiegoś ligowego rywala , by w przyszłości sobie pluć w brode po jego bramkach/zagraniach
|
Podobno Nieciecza... takie chodzą plotki