|
Dajcie sobie dzieci siana z tym zakładaniem kont na FB, bo już ich kilkadziesiąt jest, a nie na tym rzecz polega ..
Tu chodzi o petycje, a nie chwalenie się jutro kolegom, że - Mam konto Anty Polsat i mam już 100 Lubie TO! - Taaaa..?
Zatem spasujcie i weźcie sobie jakiś stoperan..
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
|