leszekm_ napisał(a):

|
Legia daje za Traore 700.000, Lechia chce 1.000.000. Obstawiam, że pójdzie za 900.000, może jeszcze dodadzą klauzulę procentową z następnej sprzedaży
|
Legia daje 700.000 i już daje klauzulę, ale nie za następną sprzedaż tylko z warunkiem jeżeli będzie mistrz. Generalnie nie zazdroszczę Lechii. Albo oddadzą najlepszego i jedynego poważnego grajka konkurencji za małe pieniądze albo z nim zostaną wraz z wielkim fochem. Ciężki sezon przed nimi.