Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14309
Stary 25.06.2011, 22:30
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Legia daje za Traore 700.000, Lechia chce 1.000.000. Obstawiam, że pójdzie za 900.000, może jeszcze dodadzą klauzulę procentową z następnej sprzedaży
Legia daje 700.000 i już daje klauzulę, ale nie za następną sprzedaż tylko z warunkiem jeżeli będzie mistrz. Generalnie nie zazdroszczę Lechii. Albo oddadzą najlepszego i jedynego poważnego grajka konkurencji za małe pieniądze albo z nim zostaną wraz z wielkim fochem. Ciężki sezon przed nimi.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując