Angmir napisał(a):

|
Wawrzyniak to przeciętniak ? - proszę wymienić 5 lepszych lewych obrońców w naszej lidze. Ba wymien lepsze Lewego obrońce w Reprezentacji (pomijając Boenisha).
|
To, że w naszej lidze grają cieniasy i nie mamy w reprezentacji lewego obrońcy nie sprawia, że Wawrzyniak staje się dobrym piłkarzem. Rozumiem, że jak tylko zostajesz sam na sam z brzydką kobietą to się na nią rzucasz, bo chwilowo jest najładniejsza w okolicy?
Angmir napisał(a):

|
Wawrzyniak przy Pajiciu to obrońca światowej klasy - ale rozumiem kibicowanie przysłania zdrowy rozsądek - tylko w takim razie po co się wypowiadać.
|
A Jaruzelski przy Stalinie to filantrop. Świetne porównanie tym bardziej, że Paljić to ofensywny lewy pomocnik, który na tej pozycji grał z konieczności.