Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14308
Stary 25.06.2011, 22:07
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Wawrzyniak to przeciętniak ? - proszę wymienić 5 lepszych lewych obrońców w naszej lidze. Ba wymien lepsze Lewego obrońce w Reprezentacji (pomijając Boenisha).
To, że w naszej lidze grają cieniasy i nie mamy w reprezentacji lewego obrońcy nie sprawia, że Wawrzyniak staje się dobrym piłkarzem. Rozumiem, że jak tylko zostajesz sam na sam z brzydką kobietą to się na nią rzucasz, bo chwilowo jest najładniejsza w okolicy?

Angmir napisał(a):Wyświetl post
Wawrzyniak przy Pajiciu to obrońca światowej klasy - ale rozumiem kibicowanie przysłania zdrowy rozsądek - tylko w takim razie po co się wypowiadać.
A Jaruzelski przy Stalinie to filantrop. Świetne porównanie tym bardziej, że Paljić to ofensywny lewy pomocnik, który na tej pozycji grał z konieczności.
Odpowiedz cytując