Uran235 napisał(a):

|
Tak, wyjściowa czwórka porównywalna z naszą aktualną, kto wie czy nawet nie gorsza, czyli co najwyżej przeciętna. Choto to chodzący szpital, on przez ostatnie dwa lata miał kontuzji chyba tyle, co Głowacki przez całą karierę. Wawrzyniak to przeciętniak. Dobry jest Rzeźniczak, Żewłakow może jeszcze coś pokazać. Na ławce Legia ma regularnie obniżającego loty Astiza i Kiełbowicza, którego głównym atutem są stałe fragmenty gry, ale pod bramką przeciwnika. Reszta to goście, których nawet 5 lat temu przeciętny kibic wyśmiałby w kontekście gry w Legii. Biorąc pod uwagę, że w bramce Legia wybiera pomiędzy ręcznikami, jest więcej niż pewne, że będzie tracić głupie bramki po błędach własnych.
|
Wawrzyniak to przeciętniak ? - proszę wymienić 5 lepszych lewych obrońców w naszej lidze. Ba wymien lepsze Lewego obrońce w Reprezentacji (pomijając Boenisha).
Wawrzyniak przy Pajiciu to obrońca światowej klasy - ale rozumiem kibicowanie przysłania zdrowy rozsądek - tylko w takim razie po co się wypowiadać.
Legia zawsze miął jak an polską ligę dobrą obrone - w poprzednim sezonie posypał się im środek i z tąd nędza. Ale szczerze mówiąc Żewłakow pożaru nie ugasił - jak Choto nie ozdrowieje, a Astiz nie wróci do formy to pozostanie tylko liczyć na zdolną młodzież.
Ale boki bardzo dobre - moze nie grają tak bardzo ofensywnie ale po prostu taki styl Legii.