Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiesio
Junior Member
Od: 10.2010
Offline
#
3708
25.06.2011, 21:33
Akcja o której można czytać na głównej i na onecie trwa cały czas!
Działamy na 3 frontach :
http://www.facebook.com/event.php?ei...28772133818659
http://www.petycjeonline.com/signatu...nale_otwartym/
http://www.facebook.com/event.php?ei...09739789120120
wiesio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesio
Znajdź inne posty napisane przez wiesio