Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.06.2011, 21:25
wwf napisał(a):Wyświetl post
Jest transmisja płacę 5 zł , jak będzie taka potrzeba to i 10zł dam.

Ale powiem wprost, jak by mi ktoś dał możliwość zapłacenia miesięcznie 10-15 zł i w zamian za to dał telewizję Wisła.tv gdzie ramówka by trwała od 18-22 gdzie można by zobaczyc jakieś stare mecze ligowe, pucharowe z roku 2000, 2003 i do tego jakiś fajny magazyn gdzie by mówiono o historii klubu , były by wywiady z zawodnikami, trenerami to ja bym zapłacił te 10 -15 zł miesięcznego abonamentu. Na początku nie musiało by to być nic wielkiego, gdyby z czasem się to jakoś fajnie rozwineło to mielibyśmy co oglądać. A jest wiele platform do takiego przekazu, Soupcast, justin tv itd.
Tego mi najbardziej brakuje,a mozna by zrobic fajny projekt np wywiady z zawodnikami tylko dla tego kanalu oj bylo by chetnych zeby pogadac.

Co to jest te 10-15 zeta wiecej na browara sie w tygodniu wydaje.
John1906 napisał(a):
Szkoda, że nie wpłacacie tak chętnie kasy na jednego z nas...
Ale co ma jedno do drugiego kazdy robi to co chce, jeden pomaga drugi nie.
,
Odpowiedz cytując