Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49103
Stary 25.06.2011, 20:39
willow napisał(a):Wyświetl post
Chyba w dobry temat wklejam - kilka słów oceny naszych nowych nabytków:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zadebiutowali/

Maaskant chyba między wierszami chciał powiedzieć, że marko i Gervasio zagrali po prostu... słabo
No faktycznie:
Gdy trochę wypocznie, możemy mieć z niego sporo pożytku. Przede wszystkim w momencie, gdy gra staje się trochę bardziej otwarta, może on być bardzo silnym punktem” – powiedział po meczu z Bułgarami szkoleniowiec Białej Gwiazdy.
Odpowiedz cytując