Cytat:
|
Kokoszka i Baszczyński zabiorą Wiśle mistrzostwo?
|
Nie sądzę - ich jakoś według mnie nie jest wystarczająca na tytuł mistrzowski z Polonią. Mimo wielkiego szacunku do Marcina Baszczyńskiego to nie wróżę, by takie powroty do Ekstraklasy były słuszne, skoro nie tak dawno z wielką pompą żegnało się i jechało "bić kasę" na przysłowiowym zachodzie.