Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49101
Stary 25.06.2011, 18:15
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie dobrze gdyby taki gosc nie szantazowal, ale to byla kwestia jego managera, troche mu namieszal w glowie, teraz w Wisle sie odrazu ustawia takich gosci, duzo wiecej bardziej doswiadczonych osob plus wieksze restrykcje.

Ale z drugiej strony, milo sie ogladalo takiego Uche w 02/03 gdzie wozil KAZDEGO, czy najlepszych polskich obroncow, czy europejskich, on, Zuraw i Kosa stanowili najwieksza sile, ale Uche byl swietnym pilkarzem, jakim rowniez jest Traore, nie mozna tez z gory zakladac ze nagle bedzie chcial uciekac... Ja bym chetnie go widzial.
Ale teraz mamy Meliksona (Uche), Nuneza (Zieniu z SB mówił, że szarpał i nie może się doczekać jego z Meliksonem - Kosowski), Małecki (Żurawski), Genkov (Frankowski)... Skład teraz mamy na prawdę bardzo dobry, do tego świetna atmosfera w drużynie, i szkoda, żeby nam jakiś rozkapryszony piłkarz za rok drużynę rozwalił.
Powód: Racja, przegięłem z bambusem.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 26.06.2011 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując