Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: varazze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.06.2011, 18:00
tam hod dog ... ja odpuszcze sobie flaszke a nawet dwie.
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
Odpowiedz cytując