dulli78 napisał(a):

|
Szałachowski podobno już nie jest waszym zawodnikiem - jakie to ma znaczenie czy Szałachowski obleje testy w Lens?
|
Chodziło mi o Eduardo.
dulli78 napisał(a):

Ze słowem szrot w przypadku bramkarza z doświadczeniem w lidze francuskiej i reprezentacji Chorwacji to bym się wstrzymał. Kibice Lens są mocno wkurzeni, bo ich ekipa po raz kolejny w ostatnich latach zleciała z Ligue 1 - to cisną na kopaczy. Jak sprowadzicie Runje to będzie to bardzo duże wzmocnienie - w zeszłym sezonie 32 mecze w lidze oraz 9 jako podstawowy bramkarz reprezentacji Chorwacji. Faktycznie szrot
|
Andżelo Ig.
No, sorry. Chcesz to bierz
