Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3228
Stary 25.06.2011, 17:38
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Szałachowski podobno już nie jest waszym zawodnikiem - jakie to ma znaczenie czy Szałachowski obleje testy w Lens?
Chodziło mi o Eduardo.

dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Ze słowem szrot w przypadku bramkarza z doświadczeniem w lidze francuskiej i reprezentacji Chorwacji to bym się wstrzymał. Kibice Lens są mocno wkurzeni, bo ich ekipa po raz kolejny w ostatnich latach zleciała z Ligue 1 - to cisną na kopaczy. Jak sprowadzicie Runje to będzie to bardzo duże wzmocnienie - w zeszłym sezonie 32 mecze w lidze oraz 9 jako podstawowy bramkarz reprezentacji Chorwacji. Faktycznie szrot
Andżelo Ig.

No, sorry. Chcesz to bierz
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując