Szałachowski podobno już nie jest waszym zawodnikiem - jakie to ma znaczenie czy Szałachowski obleje testy w Lens? Ze słowem szrot w przypadku bramkarza z doświadczeniem w lidze francuskiej i reprezentacji Chorwacji to bym się wstrzymał. Kibice Lens są mocno wkurzeni, bo ich ekipa po raz kolejny w ostatnich latach zleciała z Ligue 1 - to cisną na kopaczy. Jak sprowadzicie Runje to będzie to bardzo duże wzmocnienie - w zeszłym sezonie 32 mecze w lidze oraz 9 jako podstawowy bramkarz reprezentacji Chorwacji. Faktycznie szrot
Dalszy ciąg przygód gdańskiego Kalu Uche
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Leg...114,1,721.html Przegląd Sportowy z tego co widzę, to bawi się w pośrednika w transferze Traore do Legii. Kwas piękny, nie zazdroszczę wam Lechiści.