|
Kandydatów do spadku co niemiara. Strach tak naprawdę co to jeszcze do startu sezonu się okaże. 3/4 ligi będzie klepać biedę.
A inną sprawą jest kwestia Polonii Warszawa. Jak Wojciechowski będzie teraz walczył o czołowe lokaty sprzedając Mierzejewskiego, odsuwając od składu Sobiecha i Smolarka? Kim. Sam Jeż nic nie zdziała.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|