Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
49096
25.06.2011, 16:04
Tylko czy my potrzbujemy kolejnego Uche, który za rok będzie stroił fochy jak zgłosi się po niego jakiś Trabzonspor czy ktoś z Bundesligi?
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka