mazak napisał(a):

mi się wydaje , że Kafarski nie da nam Traore za Gułę. Guła chyba trochę za słaby , bez formy , po kontuzji a Traore w formie bardzo dobry piłkarz
|
oczywiście z naszego pkt. widzenia taka wymiana mile widziana, ale jeśliby Lechia coś takiego zrobiła + zakontraktowanie 2 nietanich ex-snajperów co to nie lubią za dużo biegać (Rasiak+Matusiak) to Kafarski może sobie już rezerwować urlop na październik (najpóźniej). Spory regres jak w banku i w dodatku za sporą kasę...
Pytanie czy w ogóle w Wiśle jest temat Traore? Wątpię.