Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mazak
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
49093
25.06.2011, 15:39
mi się wydaje , że Kafarski nie da nam Traore za Gułę. Guła chyba trochę za słaby , bez formy , po kontuzji a Traore w formie bardzo dobry piłkarz
mazak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mazak
Znajdź inne posty napisane przez mazak