Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
49092
25.06.2011, 15:27
Śląsk rozgrywającego pozyskał wczoraj. Raczej dwóch, pobierających na pewno niemałą kasę, z czego jeden miałby być zmiennikiem, nie potrzebują.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda