|
Banita
Offline
|
#454

25.06.2011, 15:08
|
Gościu on pare miesięcy temu wyszedł z więzienia, gdzie był całkowicie wyłączony od treningu przez pare lat. Kogo mu mieli dać na początek? Dla mnie to i tak cud, ze po tak długiej przerwie wyszedł na ring w tak szybkim czasie, i wcale z totalnym leszczem nie walczy bo 8-0 to mimo wszystko że walczył ten typ z kelnerami to niezly wynik. Poza tym zastanawiam się skąd wysnułeś wniosek że robi z siebie gwiazde? bo co? Brakowało nam takiego pięściarza zadziornego, miejmy nadzieje że dobrze się potoczy jego kariera i za pare lat go zobaczymy w walce o mistrza świata
|
|