Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 25.06.2011, 14:04
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Muszę Cię zmartwić kolego reprezentujący pokolenie Neo. Twój nick nawet o tym świadczy ....

W 1998 miałem 21 lat. I co z tego ? Dalej twierdzisz że swoją wiedzę posiadam z netu jak Ty ? Na meczu Wisły byłem (sam, bez rodziców) w wieku 11 lat. I musiałem dotrzeć z Nowej Huty. Wiem że dla Ciebie to niepojęte bo twój swiat to gry komputerowe i net. Zajnij się swoim wirtualnym światem gier bo w tym temacie możesz wykazać się zapewnie większą wiedzą ode mnie.
I powtórzę. Nie masz kręgosłupa moralnego. Zacytuję Ciebie.. Nic Ci nie przeszkadza i wszytko jest Ci obojętne .... zwisa ci. Więc sorry o czym tu gadać.
amen - nic dodac , nic ujac - takie posty najdobitniej swiadcza o poziomie inteligencji piszacego - gratuluje , jako pierwszy wstepujesz do moich...ignorowanych
Odpowiedz cytując