dulli78 napisał(a):

Szałachowski obleje testy w Lens a w zamian za to Eduardo obleje w Legii?
A tak poważnie to Legia szuka bramkarza - może chodzi o tego pana http://pl.wikipedia.org/wiki/Vedran_Runje kto wie, przekonamy się.
|
1. Oby.
2. Oby nie.
Z tego co słyszałem to nasi działacze interesują się i jednym i drugim, i poza nimi najbardziej o tych transferach marzą kibice Lens. Przerabialiśmy to już w zeszłym roku, gdy działacze opowiadali o świetnych transferach, a kibice z byłych klubów naszych nowym cieszyli się, że wreszcie pozbyli się szrotu. Pakujemy się znowu w to samo.
Uran235 napisał(a):

Korona na prostej drodze do drugiej ligi. Odchodzi w ramach cięć budżetowych odchodzi Niedzielan i prawdopodobnie jeszcze paru piłkarzy. Co ciekawe, wg Weszło Korona ma zaległości finansowe wobec Niedzielana. Jak się okazuje, pomimo milionów pompowanych przez C+, nasi pseudodziałacze nadal nie wiedzą jak się bilansuje budżet i zamiast trzymać się pieniędzy, które mają, licytują się kto więcej zapłaci Zahorskiemu czy Boninowi.
Oprócz tego "szajka korupcyjna" w Jagiellonii uszczupla się o Jarosława Latę, ciekawe kto zdecyduje się go przygarnąć?
|
I jest to koleny argument za zmniejszeniem ligi. Rok w rok 'ten 16' nie wytrzymuje organizacyjnie. Podbeskidzie to też jakaś totalna pomyłka i amatorka. 14 drużyn to beznadzieja i mało meczów, więc ligę trzeba jeszcze dodatkowo zmniejszyć i połaczyć sprzedaż praw telewizyjnych z małym drugim poziomem rozgrywek. Dzięki temu beniaminek będzie miał i w miarę kase i w miarę ogranizację i w miarę stadion i w miarę piłkarzy.
A tak to znowu od lutego będą cyrki z przeciekami o odbieraniu punktów, bo Korona nie będzie od czerwca płacić.