Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10241
Stary 25.06.2011, 13:48
szwabki raczej do nas nie przyjdą bo i po co, mają wielkie możliwości rozwoju i przedstawią je nad grę w polskiej ekstraklasie ?

a Polak jest jeden :
http://www.transfermarkt.de/en/oscar...ler_76051.html
Odpowiedz cytując