fialo napisał(a):

Co do meczu wyjazdowego - racja, powinien być w otwartym. Wiadomo pieniądze, czas, chęci i wiele innych czynników są w znaczącymi ogranicznikami jeżeli chodzi o wyjazd do Rygi. Nie ma dyskusji.
Ale co do meczu u siebie mam ambiwalentne uczucia. Bo znając naszą, krakowską mentalność, znajdzie się gro osób, które zamiast wspierać swój klub (finansowo i dopingiem), będą wolały przyżulić te średnio trzy - cztery dychy i oglądnąć sobie mecz w TV. Z drugiej strony trafiają do mnie argumenty o ludziach na wakacjach i z kibicach z innych części Polski... Chociaż nie do końca, bo przecież można raz w roku w wakacje, wybrać się na mecz, podobno ukochanej drużyny, poczuć klimat. Także mimo wszystko skłaniałbym się do zakodowania rewanżu ze względu na dobro Wisły.
|
Bez sensu Fialo

Tu chodzi o promocję Wisły na cały kraj , o pokazanie nowej, lepszej twarzy dla wszystkich ludzi w Polsce, a nie o parę złotych więcej w kasie , choć tutaj także się mylisz , bo kto ma przyjść to przyjdzie , nieważne czy będzie w otwartym czy nie.