Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.06.2011, 13:36
Co do meczu wyjazdowego - racja, powinien być w otwartym. Wiadomo pieniądze, czas, chęci i wiele innych czynników są w znaczącymi ogranicznikami jeżeli chodzi o wyjazd do Rygi. Nie ma dyskusji.

Ale co do meczu u siebie mam ambiwalentne uczucia. Bo znając naszą, krakowską mentalność, znajdzie się gro osób, które zamiast wspierać swój klub (finansowo i dopingiem), będą wolały przyżulić te średnio trzy - cztery dychy i oglądnąć sobie mecz w TV. Z drugiej strony trafiają do mnie argumenty o ludziach na wakacjach i z kibicach z innych części Polski... Chociaż nie do końca, bo przecież można raz w roku w wakacje, wybrać się na mecz, podobno ukochanej drużyny, poczuć klimat. Także mimo wszystko skłaniałbym się do zakodowania rewanżu ze względu na dobro Wisły.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując