Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14290
Stary 25.06.2011, 13:30
Wojciechowski chyba uległ Sobiechowi w sprawie kontraktu bo jedzie na obóz z 1 zespołem
http://www.90minut.pl/news/160/news1...kopolskim.html

a czemu nie ma Koksińskiego ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.06.2011 o godz. 13:54.
Odpowiedz cytując