Jaroo1 napisał(a):

Trzeba jakos dziure budzetowa latac.
Płakac sie chce jak sie patrzy na POlityke Tuska. Jedyny pomysl pelo na łatanie dziury to wymyslanie takich podatkow jak np ten wyzej albo podnoszenie np podatku VAT
Zalosne, wprowadzmy jeszcze tysiac takich podatkow to za rok wyjdziemy z kilkuset miliardowego zadluzenia a przy okazji wyzdychamy z glodu
|
Zgoda ale z małym wyjątkiem - ten podatek będzie łatać budżet samorządów lokalnych. Oczywiście naszym kosztem. Teraz jak ktoś prowadzi firmę, która zarabia na wywózce śmieci będzie się musiał "uśmiechnąć" do lokalnych watażków.