Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13025
Stary 25.06.2011, 13:04
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba jakos dziure budzetowa latac.
Płakac sie chce jak sie patrzy na POlityke Tuska. Jedyny pomysl pelo na łatanie dziury to wymyslanie takich podatkow jak np ten wyzej albo podnoszenie np podatku VAT
Zalosne, wprowadzmy jeszcze tysiac takich podatkow to za rok wyjdziemy z kilkuset miliardowego zadluzenia a przy okazji wyzdychamy z glodu
Zgoda ale z małym wyjątkiem - ten podatek będzie łatać budżet samorządów lokalnych. Oczywiście naszym kosztem. Teraz jak ktoś prowadzi firmę, która zarabia na wywózce śmieci będzie się musiał "uśmiechnąć" do lokalnych watażków.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"