Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22423
Stary 25.06.2011, 13:03
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
Czy z okazji Wianków mpk będzie jeździło za darmo?
Podejrzewam że nie, bo nawet darmowe przejazdy do muzeów zlikwidowali. Zresztą, ani na stronie MPK ani na stronie Zarządu Infrastruktury Komun istycznej alnej i Transportu nic nie pisze. Więc zapewne kanary tam się rzucą.
Odpowiedz cytując