mlody_ale_wierny napisał(a):

|
Czy z okazji Wianków mpk będzie jeździło za darmo?
|
Podejrzewam że nie, bo nawet darmowe przejazdy do muzeów zlikwidowali. Zresztą, ani na stronie MPK ani na stronie Zarządu Infrastruktury Komun
istycznej alnej i Transportu nic nie pisze. Więc zapewne kanary tam się rzucą.