szprotson napisał(a):

Nie przesadzajmy. U Nas nie ma szans na gre.
A Nalepa jedną nogą w Ruchu. poczekajmy od poniedziałku to sie wyjaśni
|
i tu jest właśnie problem, pójdzie do Ruchu będzie dawał rade wybije się , poza tym nie wierze że jest gorszy od Kowalskiego.
Z Małym było też podobnie nie dostawał szans a co jest teraz każdy widzi. Wolałbym mieć Mąkę jako 2 pomocnika a Gułę sprzedać do Lechii.
Co do transferów z Polonii, Sobiecha bym sobie darował.