Wyświetl pojedynczy post
#**SnaKe**#
Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: ja to znam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10231
Stary 25.06.2011, 12:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy. U Nas nie ma szans na gre.
A Nalepa jedną nogą w Ruchu. poczekajmy od poniedziałku to sie wyjaśni
i tu jest właśnie problem, pójdzie do Ruchu będzie dawał rade wybije się , poza tym nie wierze że jest gorszy od Kowalskiego.

Z Małym było też podobnie nie dostawał szans a co jest teraz każdy widzi. Wolałbym mieć Mąkę jako 2 pomocnika a Gułę sprzedać do Lechii.

Co do transferów z Polonii, Sobiecha bym sobie darował.
Odpowiedz cytując