Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3224
Stary 25.06.2011, 12:46
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Powinniśmy postąpić tak jak Real z niektórymi swoimi zawodnikami których sprzedaje . Powinniśmy w kontrakcie zawrzeć klauzule umożliwiającą po jakimś czasie odkupienie ponowne zawodnika za określoną kwotę i prawo pierwszeństwa w tym przypadku . Np. sprzedajemy zawodnika za 200 tyś. euro i w przypadku kiedy zawodnik bardzo dobrze się prezentuje możemy go wykupić za jakieś 500 tyś euro i mamy prawo pierwokupu z ustaloną już kwotą odstępnego żeby jego klub nie mógł podyktować zaporowej ceny. Wg mnie takie rozwiązanie jest jak najbardziej słuszne i w przypadku gdy początkowo nie poznamy się na jakimś talencie później mamy okazję ściągnąć go z powrotem .
moim zdaniem to jest świetne rozwiązanie w przypadku takich utalentowanych zawodników jak Mąka, którzy nie załapali by się u nas w składzie. Jestem pewny że wiele klubów by na to poszło, zejść z ceny ale taka klauzula z gwarancją na 3 lata
Odpowiedz cytując