Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
10227
25.06.2011, 12:40
Micansky do Wisły na pół roku z opcją pierwokupu, to byłoby coś. Micansky wymiatał w Zagłębiu na najwyższym poziomie. W Niemczech go nie chcą, a on sam zapewne odszedłby do Mistrza Polski, z perspektywą gry w Europejskich Pucharach.
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93