Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10227
Stary 25.06.2011, 12:40
Micansky do Wisły na pół roku z opcją pierwokupu, to byłoby coś. Micansky wymiatał w Zagłębiu na najwyższym poziomie. W Niemczech go nie chcą, a on sam zapewne odszedłby do Mistrza Polski, z perspektywą gry w Europejskich Pucharach.
Odpowiedz cytując